Hugo Boss 1294 RX
Kód: 108412-OIT-5415Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Hugo Boss 1294 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736996257 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black, Gold |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 15 mm |
| Model: | HG 1294 |
| Se slunečním klipem: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




