Emporio Armani EA4254U
Kód: EA4254U-54-62681WDetailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4254UDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262470640 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




