Emporio Armani EA4248U
Kód: EA4248U-58-62606GDetailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4248UDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262465707 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Modrá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




