Emporio Armani EA4246U
Kód: EA4246U-54-625173Detailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4246UDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262464007 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Transparentní |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




