Emporio Armani EA4245U
Kód: EA4245U-54-624887Detailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4245UDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262463864 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Transparentní |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 21 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




