Emporio Armani EA4234U
Kód: EA4234U-57-500171Detailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4234UDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262234471 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




