Emporio Armani EA4211
Kód: EA4211-52-50011WDetailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4211Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597947497 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 20 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




