Emporio Armani EA4029
Kód: EA4029-64-5001T3Detailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA4029Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262297155 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Plast |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 130 mm |
| Šířka očnice: | 63 mm |
| Šířka nosníku: | 13 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




