Emporio Armani EA3270U RX
Kód: EA3270U-55-6320Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Emporio Armani EA3270U RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262597132 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Červená |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




