Emporio Armani EA2156
Kód: EA2156-59-300187Detailní popis produktu
Sluneční brýle Emporio Armani EA2156Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262241806 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 14 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




