Emporio Armani EA1179D RX
Kód: EA1179D-56-3001Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Emporio Armani EA1179D RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262671115 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




