Emporio Armani EA1173D RX
Kód: EA1173D-55-3003Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Emporio Armani EA1173D RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262478028 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Hnědá |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




