Dolce & Gabbana DG4470
Kód: DG4470-54-502/13Detailní popis produktu
Sluneční brýle Dolce & Gabbana DG4470Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262083260 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V našem e-shopu najdete širokou nabídku dioptrických a slunečních brýlí od značky Dolce & Gabbana, která je světovým lídrem v oblasti módních doplňků. Tento italský designový dům se specializuje na luxusní a elegantní zboží, které zaujme svým jedinečným stylem a inovativním přístupem.
Dolce & Gabbana brýle jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, což zajišťuje nejen dokonalý vzhled, ale také maximální komfort a odolnost. Značka používá klasické materiály jako kov nebo acetát, ale také experimentuje s novými materiály jako titan, nebo karbonová vlákna.




