David Beckham DB 99/VOYAGER
Kód: 207787-2IK-613ODetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 99/VOYAGERDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737094089 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Pilot |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Růžová |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Nude Photocromatic |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana Gold |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 61 mm |
| Šířka nosníku: | 53.7 mm |
| Materiál čočky: | Nylon |
| Model: | DB 99/VOYAGER |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




