David Beckham DB 1241 RX
Kód: 110763-RHL-4921Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1241 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737234010 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold Black 2 |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 49 mm |
| Šířka nosníku: | 42.6 mm |
| Model: | DB 1241 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




