David Beckham DB 1230 RX
Kód: 110781-6AK-4821Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1230 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737232825 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Zelená |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Green Horn |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 48 mm |
| Šířka nosníku: | 43.3 mm |
| Model: | DB 1230 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




