David Beckham DB 1207 RX
Kód: 109785-38I-5937Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1207 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737178932 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue Horn |
| Délka stranice: | 155 mm |
| Šířka očnice: | 59 mm |
| Šířka nosníku: | 36.1 mm |
| Model: | DB 1207 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




