David Beckham DB 1173/S
Kód: 207745-50L-51MTDetailní popis produktu
Sluneční brýle David Beckham DB 1173/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737093495 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Phantos |
| Typ rámu: | Bezrámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Green Mirror |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Ruthenium Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 47.1 mm |
| Materiál čočky: | Nylon |
| Model: | DB 1173/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




