David Beckham DB 1167 RX
Kód: 108670-TI7-5618Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1167 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737036218 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue Mirror |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black Ruthenium |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 57 mm |
| Šířka nosníku: | 37.3 mm |
| Materiál čočky: | PMMA |
| Model: | DB 1167 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




