David Beckham DB 1154/F RX
Kód: 107986-SD9-5417Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1154/F RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736967561 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Béžová |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Beige Crystal |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 39.6 mm |
| Model: | DB 1154/F |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




