David Beckham DB 1152 RX
Kód: 107929-6LB-5141Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1152 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736967370 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Phantos |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Grey |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 21 mm |
| Model: | DB 1152 |
| Se slunečním klipem: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




