David Beckham DB 1018/C RX
Kód: 109803-807-5019Detailní popis produktu
Dioptrické brýle David Beckham DB 1018/C RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737180515 |
| Pohlaví: | Muž |
| Tvar rámu: | Phantos |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 50 mm |
| Šířka nosníku: | 44.8 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | DB 1018/C |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




