Tommy Hilfiger TH 2354 RX
Kód: 111044-WTA-5416Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2354 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737241315 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue Shaded |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 40.4 mm |
| Model: | TH 2354 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




