Tommy Hilfiger TH 2352 RX
Kód: 111034-KY2-5317Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2352 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737241124 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Polorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue Gold |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 41.8 mm |
| Model: | TH 2352 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




