Tommy Hilfiger TH 2347/C RX
Kód: 111699-PJP-5117Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2347/C RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737250645 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue Shaded Polarized |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 42.1 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | TH 2347/C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




