Tommy Hilfiger TH 2344/S
Kód: 208787-807-52IRDetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2344/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737250850 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 35.4 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | TH 2344/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




