Tommy Hilfiger TH 2341/S
Kód: 208785-LHF-519ODetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2341/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737250553 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Dark Grey Shaded |
| Barva rámu: | Bordó |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Burgundy 2 |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 43.0 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | TH 2341/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




