Tommy Hilfiger TH 2309/S
Kód: 208782-PJP-55IRDetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2309/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737246457 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 39.1 mm |
| Materiál čočky: | Eco co-polyester |
| Model: | TH 2309/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




