Tommy Hilfiger TH 2309/S
Kód: 208782-086-5570Detailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2309/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737246419 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Hnědá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Brown |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 39.1 mm |
| Materiál čočky: | Eco co-polyester |
| Model: | TH 2309/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




