Tommy Hilfiger TH 2291 RX
Kód: 110041-05L-5017Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2291 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737195748 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana 2 |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 50 mm |
| Šířka nosníku: | 42.6 mm |
| Model: | TH 2291 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




