Tommy Hilfiger TH 2209 RX
Kód: 109453-LHF-5317Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2209 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737124113 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Bordó |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Burgundy 2 |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 45.0 mm |
| Model: | TH 2209 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




