Tommy Hilfiger TH 2207/S
Kód: 207966-05L-51KUDetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2207/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737124762 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana 2 |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 38.7 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | TH 2207/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




