Tommy Hilfiger TH 2194 RX
Kód: 109424-5UV-5617Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2194 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737123765 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Dark Ruthenium Blue |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 46.3 mm |
| Model: | TH 2194 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




