Tommy Hilfiger TH 2190 RX
Kód: 109419-PJP-5118Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2190 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737122409 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 43.4 mm |
| Model: | TH 2190 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




