Tommy Hilfiger TH 2188 RX
Kód: 109418-807-5416Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2188 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737122331 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 46.7 mm |
| Model: | TH 2188 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




