Tommy Hilfiger TH 2150/S
Kód: 207447-84E-55HADetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2150/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737058067 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva čočky: | Hnědá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Brown Shaded |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Gold Beige |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 50.8 mm |
| Materiál čočky: | Polykarbonát |
| Model: | TH 2150/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




