Tommy Hilfiger TH 2145/CS
Kód: 207378-08A-55M9Detailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2145/CSDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737053734 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polyamid |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey Polarized |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black Grey |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 42.1 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | TH 2145/CS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




