Tommy Hilfiger TH 2136 RX
Kód: 108888-SVK-5121Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2136 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737057558 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Šedá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Ruthenium Black |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 44.7 mm |
| Model: | TH 2136 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




