Tommy Hilfiger TH 2132/S
Kód: 207435-086-53KUDetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2132/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737057947 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 45.8 mm |
| Materiál čočky: | Polyester |
| Model: | TH 2132/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




