Tommy Hilfiger TH 2086/CS
Kód: 206774-FLL-56C3Detailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 2086/CSDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736978642 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polyamid |
| Barva čočky: | Modrá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Blue Polarized |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Blue |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 56 mm |
| Šířka nosníku: | 41.2 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Materiál čočky: | Triacetat |
| Model: | TH 2086/CS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




