Tommy Hilfiger TH 2041 RX
Kód: 107528-KU0-6059Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 2041 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737211431 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Blue Ruthenium |
| Délka stranice: | 155 mm |
| Šířka očnice: | 60 mm |
| Šířka nosníku: | 39.0 mm |
| Model: | TH 2041 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




