Tommy Hilfiger TH 1905 RX
Kód: 105759-003-5839Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 1905 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737211318 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Polorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Black |
| Délka stranice: | 150 mm |
| Šířka očnice: | 58 mm |
| Šířka nosníku: | 37.7 mm |
| Model: | TH 1905 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




