Tommy Hilfiger TH 1723/S
Kód: 202838-086-54HADetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 1723/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736227818 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Hnědá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Brown Shaded |
| Barva rámu: | Havana |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Havana |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 46.0 mm |
| Materiál čočky: | CR-39 |
| Model: | TH 1723/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




