Tommy Hilfiger TH 1637 RX
Kód: 102087-ECJ-5317Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Tommy Hilfiger TH 1637 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 716736123479 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Blue Palladium |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 53 mm |
| Šířka nosníku: | 38.7 mm |
| Model: | TH 1637 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




