Tommy Hilfiger TH 1556/N/S
Kód: 207958-FLL-52IRDetailní popis produktu
Sluneční brýle Tommy Hilfiger TH 1556/N/SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 197737134204 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Polyamid |
| Barva čočky: | Šedá |
| Barva čočky (údaj výrobce): | Grey |
| Barva rámu: | Modrá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Matte Blue |
| Délka stranice: | 140 mm |
| Šířka očnice: | 52 mm |
| Šířka nosníku: | 42.9 mm |
| Materiál čočky: | Polykarbonát |
| Model: | TH 1556/N/S |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




