Ray-Ban Junior RJ9594S
Kód: RJ9594S-49-223/71Detailní popis produktu
Sluneční brýle Ray-Ban Junior RJ9594SDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262047712 |
| Pohlaví: | Děti |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Zlatá |
| Délka stranice: | 130 mm |
| Šířka očnice: | 49 mm |
| Šířka nosníku: | 19 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




