Ray-Ban Clubmaster RB3016
Kód: RB3016-51-901/58Detailní popis produktu
Sluneční brýle Ray-Ban Clubmaster RB3016Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 80289346883 |
| Pohlaví: | Muži, Unisex, Ženy |
| Tvar rámu: | Oválné / Kulaté |
| Typ rámu: | Celorámový |
| Materiál: | Acetát |
| Barva čočky: | Zelená |
| Barva rámu: | Černá |
| Barva rámu (údaj výrobce): | Black |
| Délka stranice: | 21 mm |
| Šířka očnice: | 51 mm |
| Šířka nosníku: | 145 mm |
| Polarizace: | Ano |
| Model: | Ray-Ban Clubmaster RB3016 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sluneční brýle RAY-BAN® jsou nestárnoucí klasikou, která podtrhne Váš styl.
Sluneční brýle a dioptrické brýle jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů v té nejvyšší kvalitě a nabízí celou škálu tvarů a barev. Z kolekce slunečních brýlí RAY-BAN® si vybere každý.
Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky RAY-BAN®.




