Ralph Lauren RL6238U RX
Kód: RL6238U-54-6112Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren RL6238U RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597902151 |
| Pohlaví: | Muži, Unisex, Ženy |
| Tvar rámu: | Cat Eye |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Transparentní |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 17 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




