Ralph Lauren RL5104 RX
Kód: RL5104-54-9375Detailní popis produktu
Dioptrické brýle Ralph Lauren RL5104 RXDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dioptrické brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056597052061 |
| Pohlaví: | Ženy |
| Tvar rámu: | Cat-Eye |
| Materiál: | Kov |
| Barva rámu: | Černá |
| Délka stranice: | 135 mm |
| Šířka očnice: | 54 mm |
| Šířka nosníku: | 16 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




