Ralph Lauren PH4224U
Kód: PH4224U-55-500373Detailní popis produktu
Sluneční brýle Ralph Lauren PH4224UDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sluneční brýle |
|---|---|
| EAN: | 8056262185889 |
| Pohlaví: | Muži |
| Tvar rámu: | Hranaté |
| Materiál: | Acetát |
| Barva rámu: | Havana |
| Délka stranice: | 145 mm |
| Šířka očnice: | 55 mm |
| Šířka nosníku: | 18 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




